O nás

Co nabízíme

Specializujeme se na online prostředí. Poskytujeme bezplatné a velmi přehledné online porovnání a následné sjednání pojistných produktů. V prostředí pojištění se pohybujeme již od roku 2001. 

 

Naše společnost se zabývá online porovnáním a sjednáním cestovního pojištění. Vše je možné jednoduše a rychle vyřídit. Další články a informace o cestovním pojištění naleznete také na www.cestovnipojistenidozahranici.cz .

Co dále nabízíme:

Kromě dopravců nabízí Fajn-pojisteni.CZ komplexní porovnání všech druhů pojištění. Pokud se na nás obrátíte s žádostí o pojištění. My Vám srovnáme nabídky téměř všech pojišťoven a pomůžeme vybrat tu nejvhodnější podle Vašich individuálních potřeb. Další informace o pojištěních naleznete na www.fajnpojisteni.cz . Seznam všech našich pojištění včetně poptávkových formulářů a online porovnání povinného ručení je dostupné z www.fajnpojisteni.cz .

Fajn pojištění pro dopravce

Fajn-pojisteni.CZ se zaměřuje na pojištění pro dopravce. Právě pro autodopravce umíme poradit s výběrem vhodných pojištění a připojištění a správně je nastavit podle jejich potřeb. Porovnáme pojištění nákladu, povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění pro řidiče a další druhy, abyste získali tu nejvýhodnější nabídku. Vše o pojištění dopravců naleznete na dopravci.fajn-pojisteni.cz . Neváhete se na nás obrátit. Články a informace o pojištění nákladu naleznete také na www.pojisteni-nakladu-dopravce.cz . Na webu www.pojistenitahacu.cz, jak napovídá název, naleznete také články o pojištění tahačů, autobusů a nákladních vozidel.

Hodnoty 

  1. Kvalitní produkty od renomovaných partnerů. Online sjednané s minimálními náklady.
  2. Nabízíme hodnotný servis, pomoc a asistenci při pojistných událostech.
  3. Všichni spolupracující zprostředkovatelé jsou odborníci s certifikací.

Jsme důvěryhodný partner 

Registrace u ČNB jako pojišťovací agent pod číslem 109367PA. Odpovědná osoba za uzavírání pojištění Martin Vomáčka.

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct

Reference

Co říkají ti, co si již cestovní pojištění uzavřeli.

ČNB

Jsme registrováni u České národní banky jako pojišťovací agent pod číslem 109367PA. Více info zde.