Novinky

Jak ušetřit na cestovním pojištění

20.5.2016

Umět šetřit je v dnešní době důležité a jde to i u cestovního pojištění. Je však potřeba šetřit na správných místech. Máme pro Vás pár tipů jak mít cestovní pojištění levnější.

Porovnávejte sazby pojistného online

Díky porovnávačům se v posledních letech rapidně snížila cena cestovního pojištění. Pro Vás je to šance vybrat si nejlevnější nabídku. Vše je zdarma a okamžitě. vyzkoušejtte náš srovnávač.

Nepojišťujte si zbytečná rizika, která máte pojištěná jinde

Typický případ je úrazové pojištění. Klienti je mají často samostatně uzavřené a s platností na celou Evropu. Pokud však úrazové pojištění nemáte, tak je to vhodné připojistit, protože na dovolené jsou úrazy časté. Další případ je připojištění odpovědnosti, pokud je máte třeba k pojištění domácnosti, pečlivě se podívejte, zda jsou platná i v Evropě nebo jen v ČR. Za nejdůležitější považujeme kromě léčebných výloh právě odpovědnost.

Zvolte správný limit

Volba limitu je ošemetná záležitost. Pokud však cestujete v Evropě, stačí limit 3 000 000 Kč. V ostatních případech se pojišťovně vyplatí zařídit Vám převoz do Česka. Pokud se vydáte mimo Evropu, zejména potom do USA a Kanady, volte vyšší limity. V poslední době se objevují také pojištění bez limitu

Využijte akce - např. pro rodinu

Pokud cestujete jako rodina - 2 dospělí a děti, tak můžete získat výhodnější nabídky. Nezapomeňte to zadat do kalkulačky.

Celoroční cestovní pojištění

Pokud jezdíte do zahraničí často, zvolte celoroční pojištění. Nebudete se tak muset pokaždé zdržovat s pojišťováním. I toto pojištění pro Vás můžeme porovnat - více zde. Cena celoročního pojištění se pohybuje od 1 500 Kč.

Porovnat cestovní pojištění >>

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  

Zpět

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct

Reference

Co říkají ti, co si již cestovní pojištění uzavřeli.

ČNB

Jsme registrováni u České národní banky jako pojišťovací agent pod číslem 109367PA. Více info zde.